Detay rapid
| Kalite: |
Biwo Mèb |
Itilizasyon espesifik: |
Prezidan biwo |
Itilizasyon jeneral: |
Mèb Komèsyal |
| Materyèl: |
Metal |
Kalite metal: |
Fè |
Pliye: |
Non |
| Style: |
Prezidan Egzekitif, chèz Lift, chèz Swivel, chèz biwo |
Kote orijin: |
Zhejiang, Lachin (tè pwensipal) |
Non mak: |
nèg ou |
| Nimewo Modèl: |
Y-2892 |
Twal: |
PU + PVC |
Kim: |
Kim dansite anwo nan syèl la |
| Bwa: |
Plywood |
Akoudwar: |
Penti akoudwar Matlasye |
Chasi: |
Bloke-mekanis enklinezon |
| Gaslift: |
100mm klas 2 gazlift |
Kouvèti pousyè: |
PP |
Baz: |
Penti nilon baz |
| Castor: |
Nylon |
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | Stardand ekspòtasyon katon, yon sèl pyès pou chak katon |
| Detay livrezon: | 30 jou apre li resevwa depo |
Swivel ak leve segondè do nwa chèz sal ak mekanis reglabl sipò lonbèr (Y-2892)
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | y-2892 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | chèz biwo recliner |
| Akoudwar | plastik akoudwar |
| Mekanis | mekanis recliner, leve, li desann, panche, ta ka itilize kòm yon kabann |
| Leve gaz | 60mm, penti nwa, sètifikasyon TUV |
| Kouvèti pousyè | plastik, 3 kouch |
| Baz | baz nilon |
| Castor | Castor nilon nwa |
| Lajè chèz | 53cm |
| pwofondè chèz | 51cm |
| wotè chèz | 47-53cm |
| lajè dèyè | 52cm |
| wotè tounen |
90cm |
| Gwosè katon | L gwosè |
| Anbalaj | 1pc/ctn, katon mawon |
| Chaje QTY/40'HQ | 400pcs |
| MOQ | 50pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai, Lachin |

Deskripsyon pwodwi chèz egzekitif chita:
1.High bon jan kalite modèn kwi chèz egzekitif chita
2.Beautifully boure ak ultra kousen mou
3.Ideyal itilizasyon pou manadjè, CEO, prezidan, direktè
4.Multifunctional mekanis
5.Seat ajisteman wotè ak bloke / panche
6.Silver pentire bra ak kouvèti kwi
7.350mm ajan pentire nilon baz
8.Heavy devwa PU woulèt
Karakteristik:
1.360 degre Swivel fonksyon.
2.High bon jan kalite liks PU kwi ak resiklaj.
3. Sipò lonbèr.
4. konsepsyon mou
5.Good durability ak kapasite souf.
6.Easily netwaye.
7.Strong 5 Castor - baz wou.
8.stable estrikti
Anbalaj & Shipping








Baj popilè: Swivel ak leve segondè tounen nwa pu sal chèz ak reglabl lonbèr sipò mekanis (y-2892), Lachin Swivel ak leve segondè tounen nwa pu sal chèz ak reglabl lonbèr mekanis sipò (y-2892) manifaktirè, Swèd, faktori














