Detay rapid
| Kalite: |
Biwo Mèb, Biwo Mèb |
Itilizasyon espesifik: |
Prezidan biwo, chèz biwo |
Itilizasyon jeneral: |
Mèb Komèsyal, Mèb Komèsyal |
| Materyèl: |
Twal |
Pliye: |
Non |
Style: |
Leve chèz, chèz may, chèz Swivel |
| Gwosè: |
67 * 53 * 115 --- 121cm |
Kote orijin: |
Zhejiang, Lachin (tè pwensipal) |
Non mak: |
Guyou |
| Nimewo Modèl: |
Y-1713 |
Koulè: |
Si ou vle |
Bras: |
PP akoudwar |
| Anbalaj: |
1 pcs pou chak katon |
Baz: |
Nylon |
Leve gaz: |
100mm klas 2 leve gaz |
| Garanti: |
3 mwa |
Ti lòd: |
Akseptab |
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | Katon ekspòtasyon estanda, yon sèl pyès pou chak katon |
| Detay livrezon: | 25-30 jou apre li fin resevwa depo |
2014 Fancy Style twal biwo chèz/sekretè chèz (Y-1713)
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-1713 |
| Materyèl | Retounen may, chèz nòmal may |
| Deskripsyon | Chèz òdinatè |
| Akoudwar | Bras plastik |
| Mekanis | Mekanis panche |
| Leve gaz | 100mm |
| Kouvèti pousyè | Materyèl plastik, koulè nwa, 3 kouch |
| Baz | 350 asye chormed baz |
| Castor | Castor nayilonn |
| Lajè chèz | 48cm |
| pwofondè chèz | 43cm |
| wotè chèz | 45-53cm |
| lajè dèyè |
46cm |
| wotè tounen | 94--104cm |
| Gwosè katon | 66 * 33 * 57, katon ekspòtasyon mawon |
| Chaje QTY/20'container | 252pcs |
| Chaje QTY/40'container | 504pcs |
| Chaje QTY/40'HQ | 592pcs |
| MOQ | 100pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai oswa Ningbo, Lachin |













Baj popilè: 2014 anpenpan style twal biwo chèz/sekretè chair(y-1713), Lachin 2014 anpenpan style twal biwo chèz/sekretè chair(y-1713) manifaktirè, Swèd, faktori














