Detay rapid
| Kalite: |
Biwo Mèb |
Itilizasyon espesifik: |
Prezidan biwo |
Itilizasyon jeneral: |
Mèb Komèsyal |
| Materyèl: |
Metal |
Kalite metal: |
Fè |
Pliye: |
Non |
| Style: |
Prezidan Egzekitif, chèz Lift, chèz Swivel, chèz biwo |
Gwosè: |
67 * 70 * 120 --- 128cm |
Kote orijin: |
Zhejiang, Lachin (tè pwensipal) |
| Non mak: |
Guyou |
Nimewo Modèl: |
Y-2778 |
Twal: |
PU + PVC |
| Kim: |
Kim dansite anwo nan syèl la |
Bwa: |
Plywood |
Chasi: |
Bloke-mekanis enklinezon |
| Gaslift: |
80mm klas 2 gazlift |
Kouvèti pousyè: |
PP |
Baz: |
Penti akoudwar Matlasye |
| Castor: |
Nylon |
Pri: |
Konpetitif |
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | estanda katon ekspòtasyon, yon sèl pyès nan yon katon |
| Detay livrezon: | 30 jou apre depo garanti a |
Y-2778 Chèz egzekitif kwi ki wo nan mitan dèyè pivotan
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2778 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | chèz biwo segondè tounen |
| Akoudwar | penti akoudwar |
| Kouvèti pousyè | 3 kouch .plastik |
| Baz | 320mm, materyèl nayilonn, tès BIFMA, kote yo pote 800KGS |
| Castor | plastik |
| Leve gaz | 80mm penti nwa, sètifikasyon TUV, mekanis 3yèm nivo |
| Lajè chèz | 52cm |
| pwofondè chèz | 53cm |
| wotè chèz | 44.5-52.5cm |
| lajè dèyè | 50.5cm |
| wotè tounen |
64cm |
| N.W/G.W |
17.5KGS/18.5KGS |
| Gwosè katon | 69 * 35 * 64cm |
| Anbalaj | 1pc/ctn, katon mawon |
| Chaje QTY / veso | 425pcs/40HQ |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai Ningbo, Lachin |








Baj popilè: y-2778 segondè -fen mitan do Swivel chèz egzekitif kwi, Lachin y-2778 segondè-fen mitan tounen Swivel kwi chèz egzekitif manifaktirè, Swèd, faktori














