Detay rapid
| Kalite: |
Biwo Mèb |
Itilizasyon espesifik: |
Prezidan biwo |
Itilizasyon jeneral: |
Mèb Komèsyal |
| Materyèl: |
Metal |
Kalite metal: |
Fè |
Pliye: |
Non |
| Style: |
Prezidan Egzekitif, Fashion |
Kote orijin: |
Zhejiang, Lachin (tè pwensipal) |
Non mak: |
nèg ou |
| Nimewo Modèl: |
Y-2888C |
Koulè: |
Si ou vle |
Twal: |
PU + may |
| Kim: |
Segondè dansite |
Bwa: |
Plywood |
Akoudwar: |
Penti akoudwar Matlasye |
| Ankadreman: |
Chrome fè ankadreman |
Kalite: |
Segondè |
Sèvi ak: |
Odinatè |
| Pri: |
Konpetitif |
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | Stardand ekspòtasyon katon, yon sèl pyès pou chak katon |
| Detay livrezon: | 30 jou apre li resevwa depo |
Y-2888C mòd resepsyon chèz / mèb biwo / nouvo chèz konsepsyon
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2888C |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | Chèz biwo ki wo |
| Akoudwar | pp akoudwar |
| Mekanis | Panche mekanis, monte ak desann, panche |
| Leve gaz | 80mm, penti nwa, sètifikasyon TUV |
| Kouvèti pousyè | plastik, 3 kouch |
| Baz | asye chormed |
| Castor | pa gen Castor |
| Lajè chèz | 53cm |
| pwofondè chèz | 52cm |
| wotè chèz | 64cm |
| lajè dèyè | 55cm |
| wotè tounen |
65cm |
| Gwosè katon | 69 * 35 * 64cm |
| Anbalaj | 1pc/ctn, katon mawon |
| N.W/G.W | 15/16kg |
| Chaje QTY | 166/20'.358/40'.420/40HQ |
| MOQ | 80pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai oswa Ningbo, Lachin |









Baj popilè: y-2888c mòd resepsyon chèz / mèb biwo / nouvo chèz konsepsyon, Lachin y-2888c mòd resepsyon chèz / mèb biwo / nouvo konsepsyon chèz manifaktirè, founisè, faktori














