Detay rapid
Kalite: Mèb Biwo
Itilizasyon espesifik: chèz biwo
Jeneral Itilizasyon: Mèb Komèsyal
Materyèl: metal
Kalite metal: fè
Pliye: Non
Style: Leve chèz, chèz may, chèz Swivel, chèz biwo
Gwosè: W65 * D67 * H113-121cm
Kote ki gen orijin: Zhejiang, Lachin (tè pwensipal)
Non mak: guyou
Nimewo Modèl: Y-2760
Twal: PU + PVC
Kim: Kim dansite anwo nan syèl la
Wood: Plywood
Akoudwar: Penti akoudwar Matlasye
Chasi: bloke-mekanis enklinezon
Gaslift: 80mm klas 2 gaslift
Kouvèti pousyè: PP
Baz: penti baz nilon
Castor: Nylon
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | Stardand ekspòtasyon katon, yon sèl pyès pou chak katon |
|---|---|
| Detay livrezon: | 30 jou apre li resevwa depo |
Y-2760 Chèz kous Luxury ak akoudwar reglabl / chèz espò
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2760 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | Chèz biwo ki wo |
| Akoudwar | plastik |
| Kouvèti pousyè | 3 kouch .plastik |
| Baz | baz nilon |
| Castor | plastik |
| Detire leve gaz | 80mm |
| Lajè chèz | 52cm |
| pwofondè chèz | 49cm |
| wotè chèz | 44.5-53.5cm |
| lajè dèyè | 50.5cm |
| wotè tounen |
78cm |
| N.W/G.W |
17/18.5KGS |
| Gwosè katon | 80 * 34 * 64cm |
| Anbalaj | 1pc/ctn, katon mawon |
| Chaje QTY/20'container | 380 pcs/40HQ |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai oswa Ningbo, Lachin |









Baj popilè: y-2760 chèz kous liksye ak akoudwar reglabl / chèz espò, Lachin y-2760 chèz kous liks ak akoudwar reglabl / manifaktirè chèz espò, Swèd, faktori














