Detay rapid
Kalite: Mèb Biwo
Itilizasyon espesifik: chèz biwo
Jeneral Itilizasyon: Mèb Komèsyal
Materyèl: twal
Pliye: Non
Style: chèz may, modèn
Gwosè: 55 * 41 * 83.5cm
Kote ki gen orijin: Zhejiang, Lachin (tè pwensipal)
Non mak: Guyou oswa OEM
Nimewo Modèl: GY-1818C
MOQ: echantiyon: 1pc; lòd santye: 20pcs; lòd ofisyèl: 50pcs
Anbalaj: 1pc/ctn
OEM/ODM: akseptab
Koulè: opsyonèl
Garanti: pati reparasyon gratis nan 24 mwa
Ankadreman: ankadreman fè penti
Pèsonèl Customized: akseptab
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | estanda katon ekspòtasyon, yon sèl pyès pou chak katon |
|---|---|
| Detay livrezon: | 25-30 jou apre depo resevwa |
Y-1818C Wouj twal chèz biwo may chèz ak tablèt

| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-1818C |
| Materyèl | materyèl twal |
| Deskripsyon | chèz reyinyon |
| Lajè chèz | 47cm |
| pwofondè chèz | 40cm |
| wotè tounen | 44cm |
| Chaje QTY/40'HQ | 1380pcs |
| MOQ | 50pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai oswa Ningbo, Lachin |







Baj popilè: y-1818c wouj twal chèz biwo may chèz ak tablèt, Lachin y-1818c wouj twal chèz biwo may chèz ak manifaktirè tablèt, Swèd, faktori














