Detay rapid
Kalite: Mèb Biwo
Itilizasyon espesifik: chèz biwo
Jeneral Itilizasyon: Mèb Komèsyal
Materyèl: metal
Kalite metal: fè
Pliye: Non
Style: Leve chèz, chèz Swivel
Gwosè: 63 * 63 * 113-121cm
Kote ki gen orijin: Zhejiang, Lachin (tè pwensipal)
Non mak: Guyou
Nimewo Modèl: Y-2867
twal: PU + PVC
akoudwar: Penti akoudwar Matlasye
gaslift: 80mm klas 2 gaslift
baz: baz nilon
Castor: nilon Castor
ODM & OEM: Akseptab
MOQ: 50pcs
Ti lòd: Akseptab
Kote yo pote pwa: 160kgs
Garanti: Reparasyon pyès yo gratis nan lespas 12 mwa si se pa moun-fè domaj
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | Stardand ekspòtasyon katon, yon sèl pyès pou chak katon |
|---|---|
| Detay livrezon: | 30 jou apre li resevwa depo |
Y-2867 New Design Leather òdinatè chèz Swivel biwo chèz
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2867 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | chèz òdinatè |
| Akoudwar | penti akoudwar |
| Mekanis | mekanis panche |
| Kouvèti pousyè | 3 kouch .plastik |
| Baz | baz nilon |
| Castor | nilon castor |
| Detire leve gaz | 80mm |
| Lajè chèz | 52cm |
| pwofondè chèz | 54cm |
| wotè chèz | 44.5-54.5cm |
| lajè dèyè | 51cm |
| wotè tounen |
62cm |
| N.W/G.W |
14.8/16.3KGS |
| Anbalaj | 1pc/ctn, katon mawon |
| MOQ | 50pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai oswa Ningbo, Lachin |











Baj popilè: y-2867 nouvo konsepsyon kwi òdinatè chèz Swivel biwo chèz, Lachin y-2867 nouvo konsepsyon kwi òdinatè chèz Swivel biwo chèz manifaktirè, Swèd, faktori













