Detay rapid
Kalite: Mèb Biwo
Itilizasyon espesifik: chèz biwo
Jeneral Itilizasyon: Mèb Komèsyal
Materyèl: metal
Kalite metal: fè
Pliye: Non
Style: chèz egzekitif, chèz leve, chèz vire
Size: tounen: 50 * 71cm; chèz: 50 * 50cm; wotè chèz: 46-56cm
Kote ki gen orijin: Zhejiang, Lachin (tè pwensipal)
Non mak: Guyou oswa OEM
Nimewo Modèl: Y-2853
materyèl: PU kwi
koulè: nwa
akoudwar: PP
mekanis: bloke-mekanis enklinezon
leve gaz: 800mm class2 gaslift
kouvèti pousyè: nwa PP
baz: baz nayilonn
Castor: nilon Castor
MOQ: echantiyon: 1pc; lòd jijman: 20pcs; lòd ofisyèl: 50pcs
peryòd garanti: jeneralman se 2 zan
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | estanda katon ekspòtasyon, yon sèl pyès pou chak katon |
|---|---|
| Detay livrezon: | 30 jou apre depo garanti a |
Y-2853 bon mache bon jan kalite lonbèr sipò mou konsepsyon leve biwo chèz cho vann
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2853 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | Swivel chèz |
| Akoudwar | PP akoudwar |
| Mekanis | Bloke-mekanis enklinezon |
| Baz | Nylon baz |
| Castor | Castor nayilonn |
| Leve gaz | 80mm klas 2 gazlift |
| Lajè chèz | 50cm |
| pwofondè chèz | 50cm |
| wotè chèz | 46-56cm |
| lajè dèyè | 50.5cm |
| wotè tounen |
50 * 71cm |
| N.W/G.W |
17/18.5KGS |
| Gwosè katon | 71 * 27 * 56cm |
| Anbalaj | 1pc/ctn, katon mawon |
| Chaje QTY / veso | 420pcs/40HQ |
| MOQ | 50 pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai oswa Ningbo, Lachin |









Baj popilè: y-2853 bon mache bon jan kalite segondè sipò lonbèr konsepsyon mou leve biwo chèz cho vann, Lachin y-2853 bon mache bon jan kalite segondè sipò lonbèr konsepsyon mou leve biwo chèz cho vann manifaktirè, Swèd, faktori














