Detay rapid
Kalite: Mèb Biwo
Itilizasyon espesifik: chèz biwo
Jeneral Itilizasyon: Mèb Komèsyal
Materyèl: metal
Kalite metal: fè
Pliye: Non
Style: chèz egzekitif, chèz leve, chèz vire
Gwosè: 62 * 73 * 108 --- 116cm
Kote ki gen orijin: Zhejiang, Lachin (tè pwensipal)
Non mak: Guyou
Nimewo Modèl: Y-2840
Twal: PU kwi
Koulè: bèj
Kim: 24 dansite
Bwa: bwa di
Akoudwar: Penti akoudwar Matlasye
Mekanis: Bloke-enklinasyon
Gaslift: 100mm klas 2
Baz: penti baz nilon
Castor: PU
Sèvi ak: chèz biwo
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | Stardand ekspòtasyon katon, yon sèl pyès pou chak katon |
|---|---|
| Detay livrezon: | 30 jou apre depo garanti a |
Y-2840 Manadjè biwo chèz biwo mèb chèz egzekitif
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2840 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | Mèb biwo chèz egzekitif |
| Akoudwar | Penti akoudwar Matlasye |
| Mekanis | Bloke-mekanis enklinezon |
| Baz | Penti Nylon baz |
| Castor | PU Castor |
| Leve gaz | 80mm class2 gaslift |
| Lajè chèz | 48cm |
| pwofondè chèz | 50cm |
| wotè chèz | 44.5-54.5cm |
| lajè dèyè | 50.5cm |
| wotè tounen |
56-64cm |
| N.W/G.W |
17/18.5KGS |
| Sèvi ak | Apwopriye kòm chèz biwo |
| Gwosè katon | 80 * 34 * 65cm |
| Anbalaj | 1pc/ctn, katon mawon |
| Chaje QTY / veso | 380pcs/40HQ |
| MOQ | 50 pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai oswa Ningbo, Lachin |








Baj popilè: y-2840 manadjè biwo chèz biwo mèb egzekitif chèz, Lachin y-2840 manadjè biwo chèz biwo mèb egzekitif chèz manifaktirè, Swèd, faktori













