Detay rapid
| Kalite: |
Biwo Mèb |
Itilizasyon espesifik: |
Prezidan biwo |
Itilizasyon jeneral: |
Mèb Komèsyal |
| Materyèl: |
Metal |
Kalite metal: |
Fè |
Pliye: |
Non |
| Style: |
Prezidan Egzekitif, chèz leve, chèz vire |
Gwosè: |
62 * 73 * 108-116CM |
Kote orijin: |
Zhejiang, Lachin (tè pwensipal) |
| Non mak: |
Guyou oswa OEM |
Nimewo Modèl: |
Y-2790 |
twal: |
pu+pvc |
| kim: |
kim dansite segondè |
bwa: |
plywood |
chasi: |
bloke-mekanis enklinezon |
| akoudwar: |
pentire akoudwar Matlasye |
gaslift: |
80mm klas 2 gazlift |
kouvèti pousyè: |
pp |
| baz: |
penti baz nilon |
Castor: |
nilon |
OEM/EDM: |
akseptab |
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | estanda katon ekspòtasyon, yon sèl pyès pou chak katon |
| Detay livrezon: | 25-35 jou apre depo resevwa |
Y-2790 Ergonomik segondè tounen chèz Swivel Pati biwo chèz an bwa kwi chèz bwa
Deskripsyon Product
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2790 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | chèz kwi |
| Akoudwar | plastik akoudwar |
| Mekanis | Mekanis panche, monte ak desann + panche fonksyon |
| Leve gaz | 80mm penti nwa |
| Kouvèti pousyè | materyèl plastik, koulè nwa, 3 kouch |
| Baz | 350mm, baz nayilonn |
| Castor | Castor nilon nwa |
| Lajè chèz | 53.5cm |
| pwofondè chèz | 51.5cm |
| wotè chèz | 44.5-52.5cm |
| lajè dèyè | 52cm |
| wotè tounen | 78cm |
| Gwosè katon | 80 * 33 * 64, katon ekspòtasyon mawon |
| Chaje QTY/40'HQ | 360pcs |
| MOQ | 100pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai OSWA Ningbo, Lachin |








Baj popilè: Y-2790 ergonomic segondè tounen chèz Swivel pati chèz biwo an bwa chèz bwa kwi, Lachin y-2790 ergonomic segondè tounen chèz Swivel pati chèz biwo an bwa kwi bwa chèz manifaktirè, Swèd, faktori














