Detay rapid
| Kalite: |
Biwo Mèb |
Itilizasyon espesifik: |
Prezidan biwo |
Itilizasyon jeneral: |
Mèb Komèsyal |
| Materyèl: |
Metal |
Kalite metal: |
Fè |
Pliye: |
Non |
| Style: |
Prezidan Egzekitif, chèz Lift, chèz Swivel, chèz biwo |
Gwosè: |
62 * 73 * 108 --- 116cm |
Kote orijin: |
Zhejiang, Lachin (tè pwensipal) |
| Non mak: |
Guyou |
Nimewo Modèl: |
Y-2785 |
Twal: |
PU + PVC |
| Bras: |
Penti akoudwar Matlasye |
Chasi: |
Bloke-mekanis enklinezon |
Kim: |
Kim dansite anwo nan syèl la |
| Bwa: |
Plywood |
Gaslift: |
80mm klas 2 gaslift |
Kouvèti pousyè: |
PP |
| Baz: |
Penti nilon baz |
Castor: |
Nylon |
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | Stardand ekspòtasyon katon, yon sèl pyès pou chak katon |
| Detay livrezon: | 30 jou apre li resevwa depo |
Y-2785 Segondè bon jan kalite Swivel biwo pu chèz segondè tounen
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2785 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | chèz kwi |
| Akoudwar | plastik akoudwar |
| Mekanis | Mekanis panche, monte ak desann + panche fonksyon |
| Leve gaz | 80mm penti nwa |
| Kouvèti pousyè | materyèl plastik, koulè nwa, 3 kouch |
| Baz | 350mm, baz nayilonn |
| Castor | Castor nilon nwa |
| Lajè chèz | 53.5cm |
| pwofondè chèz | 51.5cm |
| wotè chèz | 44.5-52.5cm |
| lajè dèyè | 52cm |
| wotè tounen | 76cm |
| Gwosè katon | 78 * 33 * 64, katon ekspòtasyon mawon |
| Chaje QTY/20'container | |
| Chaje QTY/40'HQ | 400pcs |
| MOQ | 80pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai OSWA Ningbo, Lachin |

Deskripsyon pwodwi:
1.High bon jan kalite modèn kwi chèz egzekitif chita
2.Beautifully boure ak ultra kousen mou
3.Ideyal itilizasyon pou manadjè, CEO, prezidan, direktè
4.Multifunctional mekanis
5.Seat ajisteman wotè ak bloke / panche
6.Silver pentire bra ak kouvèti kwi
7.350mm ajan pentire nilon baz
8.Heavy devwa PU woulèt
Karakteristik:
1.360 degre Swivel fonksyon.
2.High bon jan kalite liks PU kwi ak resiklaj.
3.Sipò lonbèr.
4.soft konsepsyon
5.Good durability ak kapasite souf.
6.Easily netwaye.
7.Strong 5 Castor - baz wou.
8.stable estrikti







Baj popilè: y-2785 meyè kalite Swivel biwo pu chèz segondè tounen, Lachin y-2785 meyè kalite Swivel biwo pu chèz segondè tounen manifaktirè, Swèd, faktori














