Detay rapid
| Kalite: |
Biwo Mèb |
Itilizasyon espesifik: |
Prezidan biwo |
Itilizasyon jeneral: |
Mèb Komèsyal |
| Materyèl: |
Metal |
Kalite metal: |
Fè |
Pliye: |
Non |
| Style: |
Prezidan Egzekitif, chèz leve, chèz vire |
Gwosè: |
62 * 73 * 108-116CM |
Kote orijin: |
Zhejiang, Lachin (tè pwensipal) |
| Non mak: |
Guyou oswa OEM |
Nimewo Modèl: |
Y-2754 |
twal: |
PU + PVC |
| MOQ: |
echantiyon: 1pcs; lòd jijman: 20pcs; lòd ofisyèl: 50pcs |
anbalaj: |
anjeneral 1pc / ctn, ka jiska lide ou |
pèsonèl Customized: |
akseptab |
| OEM/ODM: |
akseptab |
peryòd garanti: |
jeneralman se 2 zan |
koulè: |
opsyonèl |
| Itilizasyon: |
chèz biwo |
style: |
modèn |
pote pwa: |
200kg |
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | estanda katon ekspòtasyon, yon sèl pyès pou chak katon |
| Detay livrezon: | 25 jou apre depo resevwa |
Y-2754 High Back Coffee Brown Ergonomik biwo chèz Wholesale
Deskripsyon Product
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2754 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | chèz biwo segondè tounen |
| Akoudwar | plastik bra ak penti |
| Mekanis | Mekanis panche, monte ak desann + panche fonksyon |
| Leve gaz | 80mm penti nwa |
| Kouvèti pousyè | materyèl plastik, koulè nwa, 3 kouch |
| Baz | 350mm, baz nayilonn |
| Castor | Castor nilon nwa |
| Syèj | 55 * 54.5 * 44.5-52.5cm |
| lajè dèyè | 54.5 * 79cm |
| Gwosè katon | 80 * 34 * 64cm, |
| Anbalaj | 1pc/ctn, katon ekspòtasyon mawon |
| Chaje QTY/40'HQ | 370pcs |
| MOQ | 80pcs |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai OSWA Ningbo, Lachin |








Baj popilè: Y-2754 segondè tounen kafe mawon ergonomic biwo chèz en, Lachin y-2754 segondè tounen kafe mawon ergonomic biwo chèz en manifaktirè, Swèd, faktori














