Detay rapid
| Kalite: |
Biwo Mèb |
Itilizasyon espesifik: |
Prezidan biwo |
Itilizasyon jeneral: |
Mèb Komèsyal |
| Materyèl: |
Metal |
Kalite metal: |
Fè |
Pliye: |
Non |
| Style: |
Prezidan Egzekitif, chèz Lift, chèz Swivel, chèz biwo |
Gwosè: |
W65*D67*H113-121 |
Kote orijin: |
Zhejiang, Lachin (tè pwensipal) |
| Non mak: |
Guyou |
Nimewo Modèl: |
Y-2751 |
Twal: |
PU + PVC |
| Kim: |
Kim dansite anwo nan syèl la |
Akoudwar: |
Penti akoudwar Matlasye |
Chasi: |
Bloke-mekanis enklinezon |
| Gaslift: |
80mm klas 2 gazlift |
Kouvèti pousyè: |
PP |
Baz: |
Penti nilon baz |
| Castor: |
Nylon |
Pri: |
Konpetitif |
Anbalaj ak livrezon
| Detay anbalaj: | Stardand ekspòtasyon katon, yon sèl pyès pou chak katon |
| Detay livrezon: | 30 jou apre li resevwa depo |
Y-2751 Revolve chèz mèb biwo egzekitif segondè
| Konpayi | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Modèl | Y-2751 |
| Materyèl | Devan PU, dèyè ak bò pvc |
| Deskripsyon | Chèz biwo ki wo |
| Akoudwar | pp akoudwar |
| Kouvèti pousyè | 3 kouch .plastik |
| Baz | baz nilon |
| Castor | plastik |
| Lajè chèz | 54cm |
| pwofondè chèz | 54cm |
| wotè chèz | 44.5-54.5cm |
| lajè dèyè | 50.5cm |
| wotè tounen |
112-120cm |
| N.W/G.W |
17/18.5KGS |
| Gwosè katon | 78*33*64 |
| Anbalaj | 1pc/ctn, katon mawon |
| Chaje QTY/20'container | 160/20'. 400pcs/40HQ |
| Peman | T/T (30% depo, balans kont kopi B/L) |
| Tan livrezon | 30 jou apre li fin resevwa depo garanti a |
| Chaje pò | Shanghai oswa Ningbo, Lachin |

Deskripsyon pwodwi:
1.High bon jan kalite modèn kwi chèz egzekitif chita
2.Beautifully boure ak ultra kousen mou
3.Ideyal itilizasyon pou manadjè, CEO, prezidan, direktè
4.Multifunctional mekanis
5.Seat ajisteman wotè ak bloke / panche
6.Silver pentire bra ak kouvèti kwi
7.350mm ajan pentire nilon baz
8.Heavy devwa PU woulèt
Karakteristik:
1.360 degre Swivel fonksyon.
2.High bon jan kalite liks PU kwi ak resiklaj.
3.Sipò lonbèr.
4.soft konsepsyon
5.Good durability ak kapasite souf.
6.Easily netwaye.
7.Strong 5 Castor - baz wou.
8.stable estrikti







Baj popilè: y-2751 renouvelable biwo egzekitif segondè mèb chèz, Lachin y-2751 renouvelable biwo egzekitif segondè mèb chèz manifaktirè, Swèd, faktori














