Egzekitif biwo chèz PU chèz ergonomic biwo òdinatè chèz kwi pou itilize lakay Y-1876B
Sa a chèz biwo egzekitif PU chèz ergonomic biwo biwo chèz kwi pou itilize kay Y-1876B fèt selon demann itilizatè a sou bon jan kalite, konfò ak nivo aparans.
Premyèman, chèz biwo a te fè nan 1.2mm epesè tib estanda metal ankadreman, li ka kenbe chèz la biwo yo dwe itilize plis sekirite ak dirab.
Dezyèmman, chèz biwo a te ajoute ak plis kim paaded pou ou ka santi w trè alèz menm si ou chita ak modèl sa a pou yon jounen antye.
Finalman premye je nou wè yon chèz biwo se nivo aparans. Chèz biwo sa a sanble trè klasik ak konbine tradisyon an ak morden. Ou ka gade yon bon bout tan epi ou pa pral santi raz.
An jeneral, chèz biwo sa a vo pou ou.




| Modèl | Y-1876B |
| Deskripsyon | Egzekitif biwo chèz PU chèz ergonomic biwo konpitè chèz kwi pou itilize lakay |
| Materyèl | PU |
| Ankadreman | 1.2mm epesè tib metal ankadreman |
| Kim | Nouvo kim konplè |
| Mekanis | YY mekanis |
| Gaslift | 10 cm gazlift ak 5 cm koule |
| Baz | baz alyaj aliminyòm |
| Castor | 50mm Nylon Castor ak kouvèti chrome |
| Kalite garanti | 24 mwa |

Anji Guyou mèb co, LTD se yon pwofesyonèl biwo egzekitif chèz PU chèz ergonomique konpitè biwo kwi chèz pou itilize kay manifakti pou 25 ane.
Nou gen plis pase 80 anplwaye ki gen eksperyans pou asire pwodiksyon an ale byen ak efikasite.
Nou gen 10 lavant granmoun aje tou pou nou ofri yon sèl-solisyon pou kliyan nou yo.
Epi nou gen yon ekip konsepsyon 5 moun pou ede kliyan nou yo pi fleksib nan sèvis OEM.
1996, nou te kòmanse kouri biznis la nan chèz biwo nan Shanghai.
2001, nou te fonde pwòp konpayi nou an te rele Shanghai Meisheng mèb co, Ltd. Ak pandan 2001 a 2010, nou bati bon relasyon biznis ak ajans gouvènman yo, enstitisyon edikasyon siperyè, bank, sant biznis ak anpil lòt kliyan.
2010, nou tounen vin jwenn Anji e nou te fonde Anji Yuanheng Furniture Co, Ltd. Nou toujou kenbe relasyon biznis la ak kliyan yo nan Shanghai, epi tou nou depanse kèk kliyan nan lòt zòn.
2012, nou te fonde Anji Guyou Furniture Co, Ltd e nou te kòmanse ekspòte chèz biwo nou yo nan mache lòt bò dlo.
2016, apre devlopman plizyè ane, nou dwe deplase nan yon nouvo faktori satisfè requriment nan kwasans biznis.
2018, depatman lavant nou an te deplase nan nouvo biwo a nan Hangzhou, yo nan lòd yo absòbe plis manm ekselan yo rantre nan epi ofri sèvis plis pwofesyonèl nan kliyan nou yo.
2020, nou amelyore faktori nou an pa sistèm jesyon 6S.



Nan ane ki sot pase yo, nou ale nan anpil ekspozisyon diferan. Epi nou bati relasyon biznis alontèm ak anpil kliyan ki soti nan diferan peyi.
Nou ale nan Fwa Mèb Entènasyonal Lachin nan 2014 ak 2015, ale nan Fwa Caton nan 2016.
Ak 2017 nou te kòmanse ale nan kèk egzibisyon lòt bò dlo, tankou ORGATEC nan Kolòy.
Nan 2018 ak 2019, nou ale nan plizyè Fwa Elektwonik, tankou Elektwonik Konsomatè nan Hongkong, COMPUTEX nan Taipei, ak Elektwonik Konsomatè nan Endonezi.
2020, nou ale nan IMM nan Kolòy.
2 ane sa yo, akòz eklatman mondyal la, nou dwe sispann vwayaj egzibisyon nou an.
Apre efò plizyè ane, faktori nou an te pase ISO9001: 2015 sistèm jesyon kalite, 14001:2015 sistèm jesyon anviwònman ak kontwòl kontab BSCI.
Pwodwi prensipal nou yo se chèz biwo egzekitif PU chèz ergonomic biwo òdinatè chèz kwi pou itilize lakay, chèz biwo ak poupou ba. 2 ane sa yo nou tou bay biwo gaming ak chèz aksan. Yo nan lòd yo satisfè egzijans ki soti nan tout mond lan, anpil nan pwodwi nou yo gen rapò tès espesifik la. Konsènan bon jan kalite a ak rezistans, nou te fè rapò tès BIFMA, EN1335, EN12520 ak EN12521. Konsènan kondisyon prodf dife a, nou te fè BS5852, EN1021, CA 117. Ak konsènan kondisyon anviwònman an, nou te fè REACH, AZO, 6P, SCCP, Kadmyòm ak sou sa.

Q1. Èske w se yon faktori oswa yon konpayi komès?
A: Nou se manifakti. Faktori nou an pase Iso 9001:2015 ak ISO 14001:2015 Sètifika ak UL Odit. Nou sèvi pou 1000+ kliyan ki soti nan 100+ peyi yo nan 23 ane.
Q2. Ki sa ki se pwodwi prensipal ou a?
A: Pwodwi prensipal yo kontra Kòporasyon nou an nan yo se mèb biwo, ki gen ladan chèz biwo, chèz jwèt, tabourè ba, chèz kous, chèz biwo egzekitif PU chèz ergonomic biwo òdinatè chèz kwi pou itilize kay ak sou sa.
Q3. Èske mwen ka jwenn yon echantiyon gratis anvan lòd la?
A: Wi, Asire w. Men, tanpri peye frè echantiyon an ak pri machandiz an premye, epi nou pral retounen frè echantiyon an apre lòd ofisyèl la mete.
Q4. Èske ou ka aksepte OEM oswa ODM lòd?
A: Wi, nou kapab. Lòd Customized yo akeyi tou.
Q5. Ki kondisyon ou nan livrezon?
A: FOB, EXW, CIF, DDP ak sou sa.
Q6. Ki tan livrezon ou a?
A: 25-35 jou.
Q7. Èske ou ka bay garanti pou pwodwi nou yo?
A: 2 zan garanti, nou kontwole bon jan kalite a dapre ISO 9001:2015 sistèm lan. Epi nou pwomèt pou ranplase tout pwodwi defo yo.
| Enfòmasyon sou pwodwi | |
| Atik No: | Y-1876B |
|
Deskripsyon: |
Syèj PU, 80mm klas 2 leve gaz, baz aliminyòm |
|
Gwosè pwodwi: |
54 * 60 * 88-96 CM |
| Materyèl: | ankadreman metal, eponj ekspòtasyon estanda ak kalite siperyè kwi sentetik |
| Koulè: | Nenpòt koulè jan ou renmen |
| N.W./G.W.: | 12.8KG/15KG |
| Pake: | 1pc/ctn |
| Gwosè pake: | 76 * 46 * 64 CM |
| Anbalaj fason o: | Katon ekspòtasyon estanda |
| Enstriksyon asanble: | Kapab bay |
| Spesifikasyon: | chèz biwo PU |
| Style: | Modèn |
| Kantite chaj: | 108pcs / 20GP; 225pcs / 40GP; 300pcs/40 HQ |
Baj popilè: chèz biwo egzekitif pu chèz ergonomic òdinatè biwo chèz kwi pou itilize kay y-1876b, Lachin biwo egzekitif chèz pu chèz ergonomic òdinatè biwo chèz kwi pou itilize kay y-1876b manifaktirè, Swèd, faktori













