



| Materyèl: | Vlou Olandè a |
| Ankadreman | Plywood ankadreman |
| Baz: | An fè ankadreman ak lò plake |
| Gwosè pwodwi: | 63 * 74 * 80cm |
| Gwosè anbalaj: | 75 * 65 * 57.5cm |
| Pake: | 1pcs/ctn, 250lbs katon ekspòtasyon |
| Chaje kantite | 96pcs / 20GP; 216pcs / 40GP; 240pcs/40HQ |
| N.w. | 10.6KGS |
| G.w. | 12.6KGS |
Baj popilè: bon mache sèl vlou chanm k ap viv mèb okazyonèl chèz sofa pou gratis anbake x-5101, Lachin bon mache sèl vlou chanm k ap viv mèb okazyonèl chèz sofa pou gratis anbake x-5101 manifaktirè, Swèd, faktori













